Empower Level A2 Work Book
  • -51%
  • Empower Level A2 Work Book

Empower Level A2 Work Book

На складі
Рейтинг:

На складі 182
373 грн.
182 грн.


Основні характеристики Всі характеристики
Кількість годин: 120-160
Рівень складності: A2
Видавництво: Cambridge
Автори: Peter Anderson
Рік видання: 2015

Новий інноваційний курс для молоді та дорослих з унікальною системою оцінювання від екзаменаційного департаменту Кембриджського університету

Курс пропонує унікальне поєднання привабливого матеріалу та надійного оцінювання. Крім цього, персоналізована практика онлайн допоможе студентам досягнути надійного вимірного прогресу.

 Протягом роботи з підручником студенти зустрічають тексти та ілюстрації, які інформують, розважають, дивують, викликають питання, допитливість та співчуття, провокують емоції, змушують поглянути на речі з іншої точки зору – це означає, що підтримується мотивація студентів читати, слухати, спілкуватися, висловлювати свої думки та враження.

Кожний юніт завершується окремим уроком на повторення та розширення, на якому студенти мають можливість додатково попрацювати над лексикою та граматикою, а в розділ Wordpower фокусує їх увагу на вживанні певних лексичних одиниць в мовленні.

Кількість годин
Кількість годин
120-160
Рівень складності
Рівень складності
A2
Видавництво
Видавництво
Cambridge
Автори
Автори
Peter Anderson
Рік видання
Рік видання
2015
Вік
Вік
Для молоді та дорослих
Компоненти
Компоненти
Student's Book, Student's Book with Online Workbook, Workbook with Downloadable Audio, Teacher's Book with Downloadable Resource Pack

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами