Ready for B2 First 4th Edition Workbook with Digital Workbook and Key

Ready for B2 First 4th Edition Workbook with Digital Workbook and Key

На складі
Рейтинг:

На складі 497
497 грн.

  • Виробник: Macmillan
  • Артикул: 97813800522859781380052285

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість годин: 120-160
Рівень складності: B2
Видавництво: Macmillan
Автори: Lucy Holmes
Рік видання: 2021

Зошит з відповідями і кодом доступу до його цифрової версії

Основні характеристики:

Унікальний додаток для студентів пропонує додаткові практичні завдання по підрозділах, 2 повних практичних тести та 60 швидких питань "Are you Ready", щоб допомогти студентам підготуватися до іспиту.

Граматика зібрана в додатковому розділі Ready for Grammar на звороті книги, який дає чіткі пояснення та додаткову практику.

Більш детальна увага приділена частині говоріння, зокрема до ефективного спілкування з новими розділами вимови та заходами відображає спільні мовленневі завдання, які студенти повинні виконати разом з іншими кандидатами на іспиті.

Нові тексти для прослуховування та читання з оновленими темами та завданнями роблять курс більш сучасним та актуальним для життя студентів.

Компоненти Ready for B2 First:

  • Student's Book with Key and Digital Student's Book and Student's App - підручник з відповідями, кодом доступу до його цифрової версії та додатку на смартфоні.
  • Student's Book without Key and Digital Student's Book and Student's App - підручник без відповідей, кодом доступу до його цифрової версії та додатку на смартфоні.
  • Workbook and Digital Workbook with Key and access to audio - зошит з відповідями для опрацювання додаткових завдань, як вдома так і в класі з кодом доступу до Digital Workbook.
  • Workbook and Digital Workbook without Key and access to audio - зошит без відповідей для опрацювання додаткових завдань, як вдома так і в класі з кодом доступу до Digital Workbook.
  • Teacher's Book with Teacher's App - книга для викладача дублює сторінки підручника додаючи відповіді до вправ. Код, після активації, надає доступ до Homework Manager, Classroom Presentation Kit, Test Generator, Teacher's Resource Centre and Teacher's eBook.
Кількість годин
Кількість годин
120-160
Рівень складності
Рівень складності
B2
Видавництво
Видавництво
Macmillan
Автори
Автори
Lucy Holmes
Рік видання
Рік видання
2021
Вік
Вік
Для молоді та дорослих
Компоненти
Компоненти
Student's Book with Key and Digital Student's Book and Student's App, Student's Book without Key and Digital Student's Book and Student's App, Workbook and Digital Workbook with Key and access to audio, Workbook and Digital Workbook without Key and access to audio, Teacher's Book with Teacher's App, Homework Manager, Classroom Presentation Kit, Test Generator, Teacher's Resource Centre and Teacher's eBook.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами