CDIR A1 Crocs and Gators (Book with Online Access)

CDIR A1 Crocs and Gators (Book with Online Access)

На складі
Рейтинг:

На складі 180
180 грн.


Основні характеристики Всі характеристики
Рівень складності: A1
Видавництво: Cambridge
Автори: Simon Beaver
Вік: Підлітки та дорослі
Компоненти: Reader

 Crocs and Gators. Дослідіть вражаюче життя крокодилів! Ці давні і небезпечні рептилії і донині хвилюють дослідників. У чому різниця між крокодилом і алігатором? Дізнайтеся про їх фізичні характеристики, поведінку, середовища перебування і багато інше. Як людина адаптувалася до життя із диким хижаком? Чим, окрім шкіри алігатори та крокодили можуть бути корисними?

Cambridge Discovery Education Interactive Readers нове покоління адаптованих текстів: захоплюючі теми, ефективні відеоматеріали, інтерактивні вправи, що спрямовані на розвиток мотивації і бажання студентів брати участь у навчальному процесі.

  • 96 оригінальних за наповненням текстів, градуйованих за рівнями складності (від А1 до В2+) у супроводі відеоматеріалів від Discovery Education™ інтегровані до педагогічного процесу.
  • від акул та алігаторів до торнадо і історії Арона Ларстона – широкий перелік тем, що привернуть увагу учнів
  • ефективні відеоматеріали й інтерактивні вправи нададуть студентам можливість розвиватися самостійно, що відповідає нормам сучасного навчання
  • інтерактивні ресурси навчання залучать учнів до процесу читання; для максимальної зручності усі матеріали можуть бути використані на комп’ютерах, планшетах та смартфонах.

Новітня методика пропонує усім читачам унікальний он-лайн код для входу у особистий кабінет, де можна отримати миттєвий  доступ до аутентичних відеороликів. Кожен посібник містить: код доступу до особистого кабінету на сайті видавництва з відеоматеріалами до книжки, вступну частину із вправами на перевірку знань за темою, основну частині (стаття з ілюстраціями і фотографіями з реальних місць подій), завдання для самоконтролю за прочитаним текстом, відповіді та глосарій.

Рівень складності
Рівень складності
A1
Видавництво
Видавництво
Cambridge
Автори
Автори
Simon Beaver
Вік
Вік
Підлітки та дорослі
Компоненти
Компоненти
Reader

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами