Adomania 1: Cahier d'activités + CD audio + Parcours digital

Adomania 1: Cahier d'activités + CD audio + Parcours digital

На складі
Рейтинг:

На складі 301
301 грн.

  • Виробник: Hachette
  • Артикул: 97820140152499782014015249

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість годин: 60-90
Рівень складності: A1-B1
Видавництво: Hachette
Автори: Céline Himber, Corina Brillant, Sophie Erlich
Вік: середня школа

Простий у використанні, навчальний курс Adomania пропонується для учнів загальноосвітніх шкіл, які починають своє знайомство з французькою мовою. Він складається з чотирьох частин, що навчають рівням від А1 до В1. Методика з поступовим повторенням пройденого матеріалу забезпечує якісний та результативний процес вивчення мови. В навчальному курсі містяться матеріали для підготовки до іспитів DELF Scolaire & Junior, що також готують учнів до здачі ДПА та ЗНО з французької мови. Багате наповнення аудіо та відео матеріалами забезпечує вивчення вірної вимови та готує до спілкування з носіями мови.
 
Навчальний курс пропонує:
·       Короткі та різноманітні теми в кожному уроці (1 урок = 1 подвійна сторінка).
·       Зосереджені на досвіді підлітків, аудіо, відео та письмові матеріали та сторінки "Культура", натхненні пресою для підлітків.
·       Колективне навчання, з етапами роботи в малих групах і колективним завданням «Разом щоб ...».
·    Зрозуміле вивчення мови в контекстних ситуаціях з практикою використання вивченого, перевіркою знань наприкінці кожного підрозділу та підготовкою до DELF наприкінці кожних 2 підрозділів.
·       Довгі, літературні тексти та вправи з письма у робочому зошиті, щоб допомогти учням досягти успіху в читанні та письмі (рівні 3 і 4).
·       Транскрипція записів, ілюстрований лексикон, граматичні роз’яснення щодо використання мови та таблиця відмінювання дієслів.
·       CD з усіма аудіо і відео документального фільму для спостереження за життям французьких школярів. Ці відео разом із розробленими робочими листами для вчителя та учня можна завантажити на сайті TV5MONDE за адресою http://enseigner.tv5monde.com/collection/adomania та
·       Додаткові відео з робочими листами про історію та культуру Франції, розроблені спеціально для Adomania
·       Інноваційна цифрова пропозиція для вчителя учнів з можливістю створення віртуального класу онлайн: Parcours digital із 120 додатковими вправами для практики пройденого матеріалу з можливістю роботи над помилками.
 
Робота з зошитом:
·       Зошит кольоровий, з ним надається CD з усіма аудіо записами.
·       За ним можна працювати в класі або вдома, він пропонує усні та письмові вправи для відпрацювання лексики, граматики, відмінювання дієслів та фонетики. Також присутні вправи на теми культури та міжпредметних зв'язків, відкритих у підручнику.
·       Наприкінці кожного підрозділу подані 2 сторінки для самоперевірки з відповідями та порадами для подальшого навчання.
·       В зошиті є код для активації Parcours digital, який можна завантажити за посиланням http://adomania.fr/fr/parcours.html
·       У 3 та 4 рівнях робиться додатковий акцент на письмі з вісьма сторінками "Atelier d'écriture", присвячених письму.

Кількість годин
Кількість годин
60-90
Рівень складності
Рівень складності
A1-B1
Видавництво
Видавництво
Hachette
Автори
Автори
Céline Himber, Corina Brillant, Sophie Erlich
Вік
Вік
середня школа
Компоненти
Компоненти
Livre de l'eleve + DVD-ROM, Cahier d'activites + CD audio + Parcours digital, Guide pedagogique, CD audio classe

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами