Beste Freunde B1.2 Arbeitsbuch + CD-ROM

Beste Freunde B1.2 Arbeitsbuch + CD-ROM

На складі
Рейтинг:

На складі 264
264 грн.

  • Виробник: Hueber
  • Артикул: 97831956105379783195610537

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість годин: 60-90
Видавництво: Hueber
Автори: Christiane Seuthe, Manuela Georgiakaki
Компоненти: Kursbuch, Arbeitsbuch + CD-ROM, CD zum Kursbuch, DVD, interaktives Kursbuch, Lehrerhandbuch, Testtrainer mit Audio-CD

Робочий зошит Beste Freunde повністю доповнює підручник і відповідає всім шкільним вимогам. Тренування граматики та письма є ключовими пунктами, тому тренувальні вправи подані дуже систематично. А покрокова схема дає змогу опрацьовувати матеріал маленькими порціями, спочатку на уроці, а потім вдома як домашнє завдання. На CD-ROM, який інтегрований у робочий зошит,  Ви знайдете додаткові інтерактивні та фонетичні вправи для роботи вдома.

До робочого зошита додається компакт-диск. Це розроблено для занять удома та пропонує: - аудіодоріжки для вправ на вимову - аудіодоріжки для тренувань на навички - близько 60 інтерактивних вправ: п’ять вправ на кожен урок для повторення того, що ви засвоїли, і дві вправи з вимовою. Вправи пристосовані до тестів, пропонованих як шаблон у посібнику для вчителів. Це дає учням можливість повторити урок самостійно. Вчитель може виконувати ці завдання як домашні завдання. Вправи на компакт-диску також можна використовувати для внутрішньої диференціації.

Кількість годин
Кількість годин
60-90
Видавництво
Видавництво
Hueber
Автори
Автори
Christiane Seuthe, Manuela Georgiakaki
Компоненти
Компоненти
Kursbuch, Arbeitsbuch + CD-ROM, CD zum Kursbuch, DVD, interaktives Kursbuch, Lehrerhandbuch, Testtrainer mit Audio-CD

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами