Книжки італійською мовою

Книжки італійською мовою

Надихайтеся та мотивуйтеся читаючи

Одним із улюблених сучасних туристичних напрямків є Італія. Велика кількість мандрівники фокусує свою увагу на образі «Апеннінського чобота». Більш того, ця приголомшлива країна наклала свій невидимий, але дуже відчутний відбиток на наше життя, увірвавшись в неї чудовими вишуканими стравами, модним одягом, комфортабельністю дизайну квартир, потужністю машин. Та окрім побутових речей, незаперечну першість за італійцями також у питаннях музики, літератури та культури. З огляду на значення сучасних течій і тенденцій в нашому усвідомленні, все ж, особливе місце посідає культурна спадщина найперших наукових досліджень, позаяк в царині науки та її розвитку багато століть саме Італія славилася своїми університетами і діячами.

І, незважаючи на це, про італійську літературу, і, тим паче, оригінальну, а не перекладну, сучасний читач має дуже примарне уявлення, і далі Боккаччо, Петрарки або Данте, у своїх пізнаннях про творців слова, не заглибився. Ні для кого не є таїною, що знайомство з країнознавчим або мовним аспектом нерозривно пов’язане зі знаннями в галузі літератури. Але все починається з малого, і щоб надалі весело і невимушено теревенити за чашкою кави, читаючи газету в Неапольському кафе, необхідно починати не з давніх трактатів сивих апологетів, а з простеньких книжечок, які навернуть до мелодійного світу італійської мови.

Адаптована література, розташована на ​​нашій інтернет-вітрині, призначена для різних вікових груп і рівня знань мови. Для наймолодших першими читанками стануть оповіданнячка про пригоди зі сніговиком, подорожі до моря, канікулах у бабусі з дідусем, веселому карнавалі та про багато іншого. Яскраві ілюстрації допоможуть не розсіяти увагу в процесі читання, а смішні та кумедні герої, безсумнівно, незабаром стануть улюбленими. Підлітки та юнацтво зможуть заглибитися в читання психологічних нарисів, які зачіпають досить серйозні теми самовизначення, свого я; пригодницької фантастики, затишних сімейних розповідей, а також детективів з неперевершеним майстром викриття злочинів, криміналістом – Діланом Догом.

Для вибагливих читців пропонується література з історії культури, музики, кіно, про оперних виконавців та з країнознавства. Маса цікавих фактів, особлива атмосферність літератури, допоможуть отримати задоволення від процесу читання. Посібники доповнено завданнями для перевірки засвоєного матеріалу та аудіозаписами для синхронного читання і прослуховування. Комплексний підхід у розвитку навичок читання – запорука подальшої успішної комунікації.

Знайомтеся з італійськими письменниками-сучасниками, перечитуйте класиків, дізнавайтеся нове і цікаве про них самих і про реалії улюбленої країни.

У цій категорії немає товарів.