Via Del Corso A2 Libro dello professore ed esercizi CD audio (2) + DVD

Via Del Corso A2 Libro dello professore ed esercizi CD audio (2) + DVD

Під замовлення до 10 днів
Рейтинг:

Під замовлення до 10 днів 950
950 грн.

  • Виробник: Edilingua
  • Артикул: 97888984339269788898433926

Основні характеристики Всі характеристики
Кількість годин: 90-100
Рівень складності: А1
Видавництво: Edilingua
Автори: Telis Marin, Pierangela Diadori
Рік видання: 2017

Навчальний посібник для викладача із компакт-дисками та DVD-дисками.

Видання для вчителя відповідає книзі студента, але пропонує додавання інтегрованих відповідей для кожного виду діяльності. Кожен урок представлено заздалегідь заповненими відповідями, що містяться в прогалинах, для швидкої і простої довідки. Книгу укомплектовано двома аудіо-компакт-дисками та DVD-дисками, проте  в ній немає доступу до онлайн-платформі idee.it, оскільки онлайн-ресурси призначені для використання лише студентами.

Цей навчальний курс призначений для дорослих студентів рівня А1 та молоді. Це інноваційний посібник, що складається із 4 рівнів, побудований на основі історії, яка бере свій початок у першій книзі курсу та відбувається у Римі. Історія інтригує, мотивує, захоплює, хвилює, створює емпатію та служить каталізатором процесу навчання, позаяк має на меті розвиток навички впевненого спілкування з перших уроків.

Оригінальна нуарна комедія, яка розповідається через ситком і графічний роман, що постійно чергуються, захоплять незвичною формою та неординарним сюжетом. Відео та таблиці повністю інтегровані в структуру курсу і є не просто додатковим ресурсом, а динамічним інтерактивним додатком. Учні особисто беруть участь у творенні історії, оскільки самі обирають кінцівку оповідання.

Для полегшення ходу уроку всі відеоепізоди також представлені на аудіо компакт-диску у вигляді радіовистави, а комічні історії також доступні в анімаційній версії на DVD. Завдяки такій комплектації вдалося максимально використати усні та письмові вказівки, досягти їх ідеального узгодження з комунікативної та практичної точки зору.

 

Кількість годин
Кількість годин
90-100
Рівень складності
Рівень складності
А1
Видавництво
Видавництво
Edilingua
Автори
Автори
Telis Marin, Pierangela Diadori
Рік видання
Рік видання
2017
Вік
Вік
молодь і дорослі
Категорія
Категорія
Граматичні посібники
Компоненти
Компоненти
підручник + зошит + аудіо CD
Кількість сторінок
Кількість сторінок
248 с.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами