Пошук
UA | RU
Progetto Italiano Nuovo 2 (B1-B2) Video Quaderno delle activita

Видавництво: Edilingua

Артикул: 9789606930263

Progetto Italiano Nuovo 2 (B1-B2) Video Quaderno delle activita

Під замовлення до 10 днів Під замовлення до 10 днів
0 (0)

Відео DVD до трьох рівнів представляє собою цікаві історії з життя двох молодих людей, є також інтерв’ю та захоплююча вікторина. Зошит із практичними завданнями за матеріалами відеокурсу.

Сучасний мультимедійний курс італійської мови, заснований на індуктивному та комунікативному засобах навчання, нове видання всесвітньо відомого курсу Progetto Italiano. Курс італійської мови створений у відповідності до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

В Nuovo Progetto Italiano досягнута ідеальна рівновага між комунікативними та граматичними складовими. Курс допомагає навчити студентів ефективному спілкуванню італійською мовою.

Кожен рівень курсу складається з 11-ти розділів. Розділи підручника містять діалоги та інші аутентичні матеріали, в кінці – завдання для самооцінювання.

Належна увага приділяється країнознавству: надається багато відомостей про сучасну Італію, її повсякденне життя, культуру.

Книга для вчителя містить цінні поради щодо роботи з курсом та додаткові завдання.

CD-Rom містить електронну версію підручника, інтерактивні вправи, аудіо до підручника, граматичні таблиці, комунікативні завдання, інформацію з країнознавства та фонетичний розділ, де можна записати свій голос з метою самооцінювання.

Відео DVD до трьох рівнів являє собою цікаві історії з життя двох молодих людей, містить інтерв’ю та захоплюючу вікторину.

На сайті видавництва  доступні для завантаження безкоштовні додаткові матеріали.

читати далі
Кількість годин
90-100
Рівень складності
B1 / B2
Видавництво
Edilingua
Автори
T. Marin, S. Magnelli
Рік видання
2009
Вік
молодь і дорослі
Категорія
Навчальні курси
Компоненти
підручник + зошит + CD + CD-ROM (1 і 2 рівні), підручник + CD, зошит (3 рівень), книга для вчителя, DVD, зошит до DVD (до 1-го рівня)
Кількість сторінок
192 с.

Залишити відгук

Погано Добре
Рекомендовані товари

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?