Пошук
UA | RU
Via Della Grammatica (A1-B2)

Видавництво: Edilingua

Артикул: 9789606930478

Via Della Grammatica (A1-B2)

Під замовлення до 10 днів Під замовлення до 10 днів
0 (0)

 Via della Grammatica – повнокольоровий практичний граматичний курс, що складається із 40 розділів із стимулюючими та веселими практичними заняттями. Після кожних 5 юнітів проводиться тест на перевірку засвоєних знань. Автентичні тексти, що відображають реалії сучасного життя, культурні, літературні аспекти, дають можливість збагатити та поглибити   свої знання про італійське суспільство, історію та цивілізацію.

Морфосинтаксичні структури представлені за допомогою чітких і графічних карток, які стосуються, передусім, загального та практичного використання граматичних правил. Лексика вводиться поступово і відображає практичне використання у сучасній італійській мові. Іноді нові синонімічні гнізда подаються разом із їх візуальним образом, що полегшує їх засвоєння. Книга укомплектована аудіозаписами та містить персональний код, який дає доступ до інтерактивної версії вправ (всього 384) та до інноваційних навчальних інструментів на платформі i-d-e-e.

Via della Grammatica може використовуватись для навчання англомовних учнів.

Монолінгвальний словник (англійською, французькою та іспанською мовами) доступний у розділах «Матеріали для вчителів і шкіл» та «Матеріали для учнів». 

читати далі
Кількість годин
90-100
Рівень складності
А1 / B2
Видавництво
Edilingua
Автори
Mina Ricci
Рік видання
2014
Вік
молодь і дорослі
Категорія
Граматичні посібники
Компоненти
підручник
Кількість сторінок
312 с.

Залишити відгук

Погано Добре

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?