Посібник з вивчення італійської мови

Посібник з вивчення італійської мови

Ефективне навчання може бути цікавим!

Для того, щоб вивчити іноземну мову потрібно дуже багато практики. Існуючий міф про те, що осягнути лінгвістичний тонкощі можна за три місяці і заговорити, як носій, насправді – лише міф. Жоден викладач не зможе забезпечити хороші знання «з нуля» до професійного володіння мовою, ні за три місяці, ні за півроку, ні за рік. Крім того, мовна навичка дуже крихка величина і її потрібно постійно підтримувати на належному рівні. В іншому випадку, ви просто ризикуєте втратити з пам’яті все, над чим ви гарували, як і будь-яку навичку під впливом часу.

Різноманіття додаткових навчальних посібників, які пропонуються сучасними видавництвами, не надає можливості зосередиться і обрати дійсно раціональний, доцільний варіант. Важливо враховувати той факт, що вивчення мови, наприклад, італійської, невіддільне від певних фактів, які притаманні реаліям життя сучасних калабрійців, тосканців, лігурійців або жителів Венеції. Кроскультурне вивчення мови набагато продуктивніше від звичного заучування слів стосиками і переказів стандартних топіків.

Приголомшлива лінійка від видавництва зі світовим ім’ям, Edilingua, вражає уяву методичними напрацюваннями та можливостями, які вони дарують: візуальні фотословники, додатки з діалогічного спілкування, що супроводжуються глосаріями, театралізованими завданнями, ілюстраціями для опису і побудови дискусії; підручники з ораторського мистецтва та письменницької майстерності, а також збірники витягів з газет, статей, літературні тексти найвідоміших сучасників і аналіз фільмів італійських кінорежисерів. Саме такі підручники допомагають тим студентам, які зіткнулися з проблемою мовного бар’єру і не можуть знайти в собі сили його подолати.

Студенти, які вивчають мову для роботи за кордоном, зможуть підібрати курси з ділового спілкування і листування, ведення ділової документації. Збірники ситуаційних вправ і діалогів допоможуть напрацювати словниковий запас для потенційних туристів, а мультимедійна підтримка, аудіопідкасти, і ресурси на сайті видавництва допоможуть оживити заняття і максимально розвинути комунікативні компетенції італійської мови.

Не залишаються осторонь і збірники вправ для підготовки до іспитів, згідно з міжнародною сертифікацією. Регулярна наполеглива робота з правильно підібраними курсами – незаперечний передумова позитивного результату.

Ознайомившись з переліком додаткових навчальних посібників з італійської мови на нашій інтернет-вітрині, ви зможете вибрати яскравий, захоплюючий супутній основному, курс, який урізноманітнить і наповнить ваші заняття нової палітрою емоцій.

У цій категорії немає товарів.