Пошук
UA | RU
Vocabolario Visuale Nuovo (A1-A2) Libro dello studente ed esercizi + CD audio

Видавництво: Edilingua

Артикул: 9788898433599

Vocabolario Visuale Nuovo (A1-A2) Libro dello studente ed esercizi + CD audio

Під замовлення до 10 днів Під замовлення до 10 днів
0 (0)

Новий візуальний словник пропонує у 40 тематичних розділах понад тисячу слів для щоденного використання італійської мови. Перероблене видання удосконалене оновленими зображеннями та найсучаснішими  прикладами аудіювання.

Це корисний і практичний інструмент для студентів італійської мови як іноземної або другої іноземної; для початківців і новачків різного віку, які хочуть надбати базовий словниковий запас для ефективного спілкування, збагатити свій лексикон або підготуватися до сертифікованого іспиту.

Новизна цього видання полягає у контенті компакт-диска, що має кілька цілей: посилити відповідність між написаним словом, зображенням і звуком, шляхом контекстуалізації в комунікативній перспективі; мотивувати та активно залучати до процесу учня, роблячи запам’ятовування та засвоєння більш ефективними; запропонувати комунікаційні моделі для регулярного використання в повсякденному житті, щоб «знати, як» практично використовувати мовні конструкції.

Курс включає в себе зошит, короткі вправи та ігри для запам’ятовування та закріплення вивченого з кожного блоку, а також вправи на повторення, які дозволяють учню працювати одночасно над кількома тематичними блоками та можуть бути використані для перевірки засвоєння знань.

Така структура робить Новий візуальний словник чудовою підтримкою для інтеграції в програму класу, а завдяки відповідям, розміщеним у кінці тому, він також є цінним ресурсом для самостійного навчання.

читати далі
Кількість годин
90-100
Рівень складності
А1 / А2
Видавництво
Edilingua
Автори
Telis Marin
Рік видання
2020
Категорія
Лексичні посібники
Компоненти
підручник

Залишити відгук

Погано Добре

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?