Пошук
UA | RU

Книги для читання іспанською мовою

Книги для читання іспанською мовою

Як навчитися говорити і думати іспанською?

Щоб успішно користуватися мовою, необхідно мати гідний інструментарій. Поки, кращого інструменту для мовної комунікації, ніж слово, людство не придумало. Для того, щоб правильно викладати свої думки, грамотно підбирати назву до предметів в нашому оточенні, нам потрібна різноманітна лексика. Її ми можемо надбати, лише читаючи книги.

Лише завдяки читанню ми можемо завчити графічну форму слова і підібрати до нього в своїй уяві відповідне зображення. Класики свідчать, що вміти читати недостатньо, потрібно вміти думати. Цей постулат стосується і книг іноземними мовами. Ми розмірковуємо образами, і в нашій свідомості народжується слово, огорнуте в буквену форму, яку ми зустрічали раніше, під час читання книги цією мовою. Таким чином, поєднуючи в своєму мисленні образ і графіку, ми запам’ятовуємо нову лексику.

Іспанська мова, як нащадок найдавнішої романської групи мов, дуже показовий у плані звичної для сприйняття латиниці і дуже співзвучний багатьом запозиченим словам у слов’янських мовах. Читання іспанської для учнів дуже доречне, оскільки дає можливість встановити міжмовні зв’язки. Черговий раз відзначити для себе диференціацію тлумачення того чи іншого слова в рідній і досліджуваній мові.

Якщо ви знайомі з класикою іспаномовної літератури, вам буде легко і приємно прочитати вже знайомі рядки в скороченому і спрощеному варіанті, або навіть в оригіналі, якщо ви в собі відчуваєте потенціал і знання. Для розуміння законів побудови речень або словосполучень, ви можете провести порівняльну характеристику перекладу і оригіналу улюбленого тексту. Або використовувати перекладний текст як контрольну одиницю засвоєного матеріалу.

Якщо вам ще складно читати оригінальні твори, ми можемо Вам запропонувати адаптовану, спрощену літературу з аудіо супроводом, щоб стежити за текстом, слухати, запам’ятовувати, покращувати продуктивність навчання. Невеликі сучасні оповідання чудово впишуться в канву уроку, а розповіді більш насичені і змістовні подарують багато приємних хвилин справжнім поціновувачам таємничої і дивовижної мови. Класики літератури: Габріель Гарсіа Маркес, Мігель де Унамуно, Хуан Рамон Хіменес  та інші допоможуть вам зробити черговий крок на шляху до оволодіння іспанською мовою.

Мислити і говорити іспанською мовою ви зможете лише тоді, коли насититесь художнім словом і розпочнете майстерно підбирати відповідники, будувати синонімічні ряди, фрази на підсвідомому рівні. Читайте самі і заохочуйте до читання потенційних співрозмовників!

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?