Пошук
UA | RU

Підручники з лексики іспанської мови

Підручники з лексики іспанської мови

Практики забагато не буває

Починаючи вивчати іноземну мову, більшість студентів відчувають занепокоєння, певну ступінь остраху і невпевненості перед комунікативним процесом з її носіями. Це правило є однаково закономірним для усіх мов. Однак, потенційних іспаномовців можемо відразу заспокоїти і запевнити: ви можете говорити, як завгодно, припускаючись помилок і неточностей, з дуже відчутним акцентом, і, не зважаючи на ці фактори, ризикуєте бути на найвищому щаблі, у якості співрозмовника. Позаяк іспанська мова налічує безліч різних варіацій, діалектів, говірок і, найчастіше, носії мови повною мірою не розуміють один одного і також говорять з акцентом.

Крім того, відчуваючи непевність і некомпетентність у письмі, не варто забувати про усюдисущу безграмотність, що існує на континентах. Як би це не було вражаюче, але у ХХ столітті на півдні Іспанії переважала неписьменність, а неможливість боротьби з цим явищем, хаотичність соціальних програм з її усунення, породили певні курйозні історії.

Боятися вчити нову мову непродуктивно і недоцільно. Ми вам допоможемо набути впевненості й підібрати необхідні матеріали, з якими ви можете ознайомитися на нашій інтернет-вітрині. Навчальні посібники з іспанської мови налічують: лінійку лексичних, граматичних курсів, збірники тестів для підготовки до іспитів, згідно до міжнародної стандартизації рівня знань, та багато іншого.

Якщо ви плануєте вивчення мови з метою виїзду закордон у робочих справах, можемо запропонувати перелік посібників з бізнес-іспанської (маркетинг, менеджмент, ділове спілкування і листування). Істотно збільшити багаж знань студентів можуть і посібники з телефонної комунікації, роботи у колл-центрах, виробленні діалогічної компетенції, у веденні бізнес-переговорів, а також курси з використання різних інтернет-ресурсів іспанською мовою.

Окремі позиції присвячені туристичному спрямуванню. Диференційовані соціально-культурні довідники приділяють увагу питанням, які найчастіше цікавлять студентів, і стосуються традицій, реалій, способу життя іспаномовних.

Навчальні посібники з іспанської мови, які торкаються тематики мистецтва, історії його еволюції і особливостей інтерпретації художніх явищ, допоможуть, як студентам-початківцям, так і тим, хто може похизуватися високим рівнем знань. Яскраві ілюстрації, змістовні таблиці і графіки допоможуть учневі швидше засвоїти досліджуваний матеріал, і надалі стати приємним співрозмовником для носія мови.

Всі презентовані посібники відповідають міжнародним мовним стандартам, згідно з вимогами всесвітньо відомого інституту Сервантеса. Приєднуйтесь до захоплюючого процесу вивчення цієї яскравої мови та насолоджуйтеся спілкуванням!

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?