Посібник з вивчення іспанської мови

Посібник з вивчення іспанської мови

Практики забагато не буває

Починаючи вивчати іноземну мову, більшість студентів відчувають занепокоєння, певну ступінь остраху і невпевненості перед комунікативним процесом з її носіями. Це правило є однаково закономірним для усіх мов. Однак, потенційних іспаномовців можемо відразу заспокоїти і запевнити: ви можете говорити, як завгодно, припускаючись помилок і неточностей, з дуже відчутним акцентом, і, не зважаючи на ці фактори, ризикуєте бути на найвищому щаблі, у якості співрозмовника. Позаяк іспанська мова налічує безліч різних варіацій, діалектів, говірок і, найчастіше, носії мови повною мірою не розуміють один одного і також говорять з акцентом.

Крім того, відчуваючи непевність і некомпетентність у письмі, не варто забувати про усюдисущу безграмотність, що існує на континентах. Як би це не було вражаюче, але у ХХ столітті на півдні Іспанії переважала неписьменність, а неможливість боротьби з цим явищем, хаотичність соціальних програм з її усунення, породили певні курйозні історії.

Боятися вчити нову мову непродуктивно і недоцільно. Ми вам допоможемо набути впевненості й підібрати необхідні матеріали, з якими ви можете ознайомитися на нашій інтернет-вітрині. Навчальні посібники з іспанської мови налічують: лінійку лексичних, граматичних курсів, збірники тестів для підготовки до іспитів, згідно до міжнародної стандартизації рівня знань, та багато іншого.

Якщо ви плануєте вивчення мови з метою виїзду закордон у робочих справах, можемо запропонувати перелік посібників з бізнес-іспанської (маркетинг, менеджмент, ділове спілкування і листування). Істотно збільшити багаж знань студентів можуть і посібники з телефонної комунікації, роботи у колл-центрах, виробленні діалогічної компетенції, у веденні бізнес-переговорів, а також курси з використання різних інтернет-ресурсів іспанською мовою.

Окремі позиції присвячені туристичному спрямуванню. Диференційовані соціально-культурні довідники приділяють увагу питанням, які найчастіше цікавлять студентів, і стосуються традицій, реалій, способу життя іспаномовних.

Навчальні посібники з іспанської мови, які торкаються тематики мистецтва, історії його еволюції і особливостей інтерпретації художніх явищ, допоможуть, як студентам-початківцям, так і тим, хто може похизуватися високим рівнем знань. Яскраві ілюстрації, змістовні таблиці і графіки допоможуть учневі швидше засвоїти досліджуваний матеріал, і надалі стати приємним співрозмовником для носія мови.

Всі презентовані посібники відповідають міжнародним мовним стандартам, згідно з вимогами всесвітньо відомого інституту Сервантеса. Приєднуйтесь до захоплюючого процесу вивчення цієї яскравої мови та насолоджуйтеся спілкуванням!

У цій категорії немає товарів.