Пошук
UA | RU

Виберіть підкатегорію

Підручники з англійської

  Speak Out 2nd Upper-Intermediate Class CD Speak Out 2nd Upper-Intermediate Class CD

Pearson-Longman

580 грн.

 English for 21st Century Skills English for 21st Century Skills

Express Publishing

826 грн.

 The Teacher's Basic Tools: The Teacher as Manager The Teacher's Basic Tools: The Teacher as Manager

Express Publishing

392 грн.

400 Ideas for Interactive Whiteboards 400 Ideas for Interactive Whiteboards

Macmillan

1 110 грн.

500 Activities for the Primary Classroom 500 Activities for the Primary Classroom

Macmillan

1 110 грн.

700 Classroom Activities 700 Classroom Activities

Macmillan

1 110 грн.

A WORLD OF ART (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOK APPLICATION A WORLD OF ART (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOK APPLICATION

Express Publishing

211 грн.

A2 Key For Schools Practice Tests - DIGIBOOKS APPLICATION ONLY A2 Key For Schools Practice Tests - DIGIBOOKS APPLICATION ONLY

Express Publishing

224 грн.

A2 Key Practice Tests - DIGIBOOKS APPLICATION ONLY A2 Key Practice Tests - DIGIBOOKS APPLICATION ONLY

Express Publishing

235 грн.

Academy Stars for Ukraine Level 1 Pupil’s Pack Academy Stars for Ukraine Level 1 Pupil’s Pack

Macmillan

413 грн.

Academy Stars for Ukraine Level 1 Pupil’s Pack + Workbook (комплект) Academy Stars for Ukraine Level 1 Pupil’s Pack + Workbook (комплект)

Macmillan

681 грн.

(від -5% до -10%)

Academy Stars for Ukraine Level 1 Teacher's Pack Academy Stars for Ukraine Level 1 Teacher's Pack

Macmillan

1 135 грн.

Підручники з англійської

Для тих, хто вивчає іноземні мови, зокрема англійську, наша інтернет-вітрина пропонує перелік якісної  сучасної літератури. У нас можна купити підручник з англійської мови для будь-якого ступеня підготовки – від нульового, без знання латинської абетки, до рівня кандидатів, які готуються подолати найвищі щаблі кембриджських іспитів.

Ознайомитися з пропозиціями можна у розділі каталогу книг нашого сайту. Тут сконцентрована навчальна література з англійської мови, винятково зарубіжних авторів, що міцно зарекомендували себе на науково-методичної арені. В цілому, книги орієнтовані на загальний процес навчання, тобто призначені для будь-якої вікової категорії та будь-якого цільового спрямування: від розмовного напрямку до бізнес-англійської. Не лишаються осторонь й матеріали з підготовки для складання кембриджських іспитів, що можуть бути використані не лише за прямим призначенням, а і за потреби, як курс-інтенсив, чи контрольний зріз. Навчальні зразки є відмінними предметними посібниками для викладачів, тому наші книги недарма популярні і серед когорти науковців-філологів, і серед провідних методистів регіону.

Для вдосконалення мовних навичок, окрім навчальних курсів, у нас презентована ​​і художня література. Спрощена, відповідно до визначеного рівня, вона відмінно підходить для індивідуальних та колективних занять в мовних клубах, на уроках та факультативних заняттях у школі, або ж як додаткова допомога для репетиторів, та істотно вдосконалює процес запам’ятовування нового лексичного матеріалу.

Кожен підручник англійської мови в каталозі інтернет-вітрини має детальний опис, а також окремий файл зі змістом. За бажання можна ознайомитися з прикладами сторінок і оцінити доступність та доцільність матеріалу. Ми постійно актуалізуємо реєстр книг – стежимо за тим, щоб інформація подана в них відповідала існуючим нормативам Міністерства освіти України. Каталог регулярно поповнюється новинками видавництв, що дозволяє викладачам тримати руку на пульсі і відстежувати процеси трансформації мови і новітні методики викладання. Усі книги можна впорядкувати за вподобаним видавництвом, категорією, віком, на які вони розрахована.

Центр іноземної літератури знаходиться в місті Дніпро – закупи можна забрати завітавши до нас особисто, або ж замовити доставку в певне місто.

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?