Підручники з італійської мови

Виберіть підкатегорію

Артикул: 9788899358440

0

633 грн.

На складі

Сучасний мультимедійний курс італійської мови, заснований на індуктивному та комунікативн..

Артикул: 9788899358488

0

647 грн.

На складі

Сучасний мультимедійний курс італійської мови, заснований на індуктивному та комунікативн..

Артикул: 9789607706751

0

633 грн.

На складі

Сучасний мультимедійний курс італійської мови, заснований на індуктивному та комунікативн..

Підручники з італійської мови

Стародавня, молода і прекрасна

Наймелодійніша мова романської групи, мова епохи стародавнього мистецтва, що сходить своїми витоками з латини і давньоримської імперії, італійська, стала уособленням творчості, милозвучності, музики і романтизму. Ця мова невідступно переслідує нас і яскраво себе демонструє у всіх сферах нашого життя: медицина, архітектура, живопис, механіка і електрика, мова Боккаччо і Данте, міцно посіла свої позиції і повсюдно нагадує про свою всеосяжну історію.

Нараховуючи у своєму алфавітному активі всього 21 букву, вона здається найпростішою для вивчення і осягнення диференцій, оскільки за століття змін позбулася усього зайвого й непотрібного, і спочатку базувалася не на класичній, а на, так званій, вульгарній (просторічній) латині. Це не заважає залишатися їй у п’ятірці найбільш популярних для вивчення мов у світі і бути державною не лише в Італії, але і в багатьох карликових державах.

Якщо ви вирішили вивчати італійську мову, то вам варто запастися терпінням та витривалістю, оскільки, вона багата на різні афікси, що, в першу чергу, зумовлюють подвоєння приголосних. Якщо вас не лякають майбутні труднощі, ми допоможемо вам підібрати відповідний навчальний курс, граматичний чи лексичний посібник.

Зазвичай, підручники з італійської мови, представлені в нашій інтернет-вітрині, мають стандартну комплектацію: підручник із зошитом та аудіо супроводом під однією обкладинкою. Книги для вчителя з відповідями і методичними рекомендаціями – окрема позиція. Посібники не містять перекладу, або коментарів слов’янськими мовами. На сайтах видавництв, продукцію яких ми пропонуємо, після реєстрації викладач і студент може отримати вільний доступ до різних ресурсів: змісту підручників, що зацікавили, лінгвістичних ігор, тренінгів, практичних завдань, глосаріїв, додаткового відео, постерів і матеріалів для копіювання.

Крім навчальних курсів для різних вікових груп ви можете зустріти на наших сторінках різноманіття адаптованої літератури, лексичних посібників, матеріали з підготовки до міжнародної сертифікації Celi і Cils, збірники тренінгів для напрацювання навичок ведення презентацій італійською мовою, а також класичні твори в оригіналі і багато іншого.

Якщо ви не боїтеся форм 14 часів, артиклів, інтонаційного напруження і активного невербального спілкування, італійська – мова саме для вас. Мова пристрасті і кохання, до якої прагнуть мільйони потенційних мовців у всьому світі, вона варта того, щоб присвятити їй вагому частину вільного часу. А ми із задоволенням допоможемо підібрати вам відмінну методичну базу, щоб процес вивчення був продуктивним та корисним.