Пошук
UA | RU

Виберіть підкатегорію

Книги для читання англійською мовою

A WORLD OF ART (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOK APPLICATION A WORLD OF ART (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOK APPLICATION

Express Publishing

211 грн.

ANCIENT EGYPT (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOK APPLICATION ANCIENT EGYPT (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOK APPLICATION

Express Publishing

211 грн.

ANIMAL CAMOUFLAGE (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOKS APPLICATION ANIMAL CAMOUFLAGE (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOKS APPLICATION

Express Publishing

211 грн.

BABY ANIMALS (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOKS APPLICATION BABY ANIMALS (EXPLORE OUR WORLD) DIGIBOOKS APPLICATION

Express Publishing

211 грн.

CDIR A1 A Light in the Night: The Moon (Book with Online Access) CDIR A1 A Light in the Night: The Moon (Book with Online Access)

Cambridge University Press

216 грн.

CDIR A1 Blizzards: Killer Snowstorms (Book with Online Access) CDIR A1 Blizzards: Killer Snowstorms (Book with Online Access)

Cambridge University Press

216 грн.

CDIR A1 Catch a Wave: The Story of Surfing (Book with Online Access) CDIR A1 Catch a Wave: The Story of Surfing (Book with Online Access)

Cambridge University Press

216 грн.

CDIR A1 Cool Jobs (Book with Online Access) CDIR A1 Cool Jobs (Book with Online Access)

Cambridge University Press

216 грн.

CDIR A1 Crocs and Gators (Book with Online Access) CDIR A1 Crocs and Gators (Book with Online Access)

Cambridge University Press

216 грн.

CDIR A1 Drink Up! (Book with Online Access) CDIR A1 Drink Up! (Book with Online Access)

Cambridge University Press

216 грн.

CDIR A1 Eat Up! (Book with Online Access) CDIR A1 Eat Up! (Book with Online Access)

Cambridge University Press

216 грн.

Книги для читання англійською мовою

Корисне читання із Центром іноземної літератури

Одне з провідних місць у вивченні іноземної мови посідає читання. Саме завдяки йому учень має можливість поглиблювати словниковий запас, вивчати графічні компоненти написаного слова, запам’ятовувати граматичні конструкції в контексті та відшліфовувати свій мовний інструментарій. Досягнення успіху в цій нелегкій багатокомпонентній роботі напряму залежить від обсягу сприйнятої читцем інформації. Безперечно, книги, написані оригінальною мовою, не зможуть допомогти зрозуміти сюжетну канву прочитаного через складність зворотів і наявність автентичних словосполучень.

Якщо рівень знань іноземної мови ще невисокий, – у нагоді стає адаптована література, яка містить, ідентичну оригінальній, оповідну основу сюжету, при цьому, стилістично книга є максимально спрощеною, згідно з вимогами знань відповідного рівня. Складні словосполучення замінюються простими конструкціями, ідіоми перетворюються в менш складні стилістичні структури, граматичне наповнення максимально спрощене.

Показовим є той факт, що більшість із бажаючих ознайомитися з творами улюблених класичних авторів, поки не набули належного хисту у володінні мовою. Асортимент нашого сайту прийде на допомогу і тим, хто любить класичні твори, і поціновувачам творінь сучасних письменників. Для будь-якого кола інтересів і для будь-якого рівня володіння іноземною мовою ми допоможемо підібрати адаптовану книгу.

Покупцям пропонуються варіації вибору: з аудіосупроводом та без, з ілюстраціями, з блоками вправ за тематикою прочитаного тексту, з кодом для реєстрації на сайті, задля отримання доступу до додаткових навчальних ресурсів та багато іншого.

Ми пропонуємо адаптовану літературу для будь-якого віку, із зазначенням рівня складності та кількості нових слів до вивчення, книги з країнознавства, культурології та традицій різних країн, казки, публіцистичні нариси та цікаві факти про все на світі. Але, в першу чергу, потенційний читач повинен опредмечувати свій вибір, базуючись на своїх літературних вподобаннях, віці, меті, які він ставить перед собою і, звичайно ж, варто прислухатися до рекомендацій від видавництва.

 

 

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?