Пошук
UA | RU

Виберіть підкатегорію

Підручники з лексики англійської мови

Brain Games Word Search 1-GENIUS Brain Games Word Search 1-GENIUS

Mind to Mind

60 грн.

Brain Games Word Search 2-EXPERT Brain Games Word Search 2-EXPERT

Mind to Mind

60 грн.

Brain Games Word Search 3-CHAMPION Brain Games Word Search 3-CHAMPION

Mind to Mind

60 грн.

Brain Games Word Search 4-PROFESSIONAL Brain Games Word Search 4-PROFESSIONAL

Mind to Mind

60 грн.

Brilliant Word Search 1 Brilliant Word Search 1

Mind to Mind

60 грн.

Brilliant Word Search 2 Brilliant Word Search 2

Mind to Mind

60 грн.

Brilliant Word Search 3 Brilliant Word Search 3

Mind to Mind

60 грн.

Brilliant Word Search 4 Brilliant Word Search 4

Mind to Mind

60 грн.

Cambridge Grammar and Vocabulary for Advanced with answers and Downloadable Audio Cambridge Grammar and Vocabulary for Advanced with answers and Downloadable Audio

Cambridge University Press

750 грн.

Cambridge Vocabulary for IELTS Advanced with answers and Audio CD Cambridge Vocabulary for IELTS Advanced with answers and Audio CD

Cambridge University Press

790 грн.

Cambridge Vocabulary for IELTS with answers and Audio CD Cambridge Vocabulary for IELTS with answers and Audio CD

Cambridge University Press

654 грн.

Підручники з лексики англійської мови

Довідкові навчальні посібники, навіщо вони потрібні?

Починаючи вивчення іноземної мови, важливо розуміти, що іноді основного курсу може бути недостатньо. Керований викладачем студент, не завжди звітує собі в тому, що його знання у тій чи іншій мовній царині недостатні, або просто кажучи «просідають». У такому випадку, безумовно, необхідне залучення додаткових ресурсів, які в інтенсивному ключі і прискореному темпі допоможуть опанувати незасвоєний матеріал і сформувати належний рівень знань на певному етапі.

До таких інтенсивів належать посібники з лексики, граматики, мовних навичок (читання, говоріння, аудіювання, письма), літератури, культурознавства і країнознавства, а також фонетики, особливо, якщо мова йде про малюків, яким не дається мистецтво буквоскладання.

Добираючи навчальні посібники з англійської мови, слід звертати увагу, в першу чергу, на рівень дійсної підготовки. Не варто давати учневі авансів, вважаючи, що складніший рівень лише вмотивує його. Учень може зіткнутися з нерозумінням поставленого завдання, оскільки та сама, лексика, наприклад, в граматичному посібнику, буде також високого рівня. І як результат – студент не зможе належним чином опрацювати необхідний обсяг завдань.

Лінійка посібників з англійської мови, яка представлена ​​в нашій інтернет-вітрині стане відмінною підмогою навіть найвибагливішим методистам. Різнорівневі ілюстровані посібники з лексики і граматики містять обов’язкову практику зі вживання синонімів, словосполучень, ідеоматичних конструкцій. Довідники з фонетики та орфоепії підкріплені різними аудіозаписами та дозволяють відточувати артикуляцію в реальному часі, записувати і порівнювати необхідний та наявний результат. Посібники з літератури дозволяють ознайомитися з аналізом творів світових англомовних класиків і затвердити основну літературознавчу термінологію, що є особливо значущим для студентів початкових курсів відповідних спеціальностей. Урізноманітнити уроки в середній школі, за допомогою порівняльної характеристики англомовних країн і рідної країни (їх традицій, конвенцій, державного устрою), допоможуть посібники з культурознавства різноманітних видавництв та тематичних спрямувань. Вас приємно здивує їх демократична ціна і абсолютна відповідність вимогам шкільної програми.

Особливо цінними й цікавими будуть і матеріали щодо практичного використання англійської мови в діловій сфері і діловому листуванні, веденні документації. А також посібники для тих, хто мріє пов’язати своє життя з журналістикою і публіцистикою. Справжні статті зі всесвітньо відомих періодичних видань допоможуть надбати корисні навички роботи з друкованою продукцією та виробити свою стратегію пошуку інформації.

Ці перелічені та багато інших посібників ви зустрінете на сторінках нашої інтернет-вітрини і зможете отримати відповіді на всі актуальні питання завдяки нашій довідковій літературі.

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?