Пошук
UA | RU

Виберіть підкатегорію

Підручники з німецької

Підручники з німецької

Унікальний і чарівливий

Дивовижна за своєю красою, мелодійністю та м’якістю, друга за поширеністю у діловому листуванні та п’ята за популярністю у всесвітній мережі, ця мова, Вагнера, Моцарта, Бетховена, Гете і Шиллера довгий час у свідомості людства абсолютно незаслужено асоціювалася з неприємними фактами всесвітньої історії.

Неповторна поетичність і класичні звукові константи німецької мови здатні залучити до дивовижних пригод сивої давнини, позаяк саме ця мова свого часу змагалася із французькою за право панувати над Європою і з англійською за першість над Америкою. Умлаути, носові сонанти, унікальна лігатура есцет ß – німецькій мові є чим вас здивувати. Нею розмовляють у Австрії, Швейцарії, Бельгії, Люксембурзі, Ліхтенштейні, а також частково на півночі Італії та на сході Франції.

Вона дуже технічна, у ній все чітко та виважено: правила граматики, вимоги вимови, специфіка побудови слів. Навіть якщо вам здається, що у німецькій мові є якісь важкозбагненні й алогічні винятки, це зовсім не так. Їх просто варто усвідомити, зрозуміти, завчити. І якщо оволодіти необхідним словниковим запасом і довести до автоматизму процес побудови речення, можна досить непогано говорити цією мовою.

Однак, як і для вивчення будь-якої мови, і для німецької потрібна посидючість і працьовитість. У книзі рекордів Гіннеса зареєстровано слово німецькою мовою, яке є найдовшим у світі. Досягається такий ефект буквонагромадження за рахунок складання основ різних слів, тому тим, хто вивчає мову, необхідно відразу опанувати цю техніку для результативного навчання.

Для усіх потенційних германомовців у нашій інтернет-вітрині є найширший вибір різнопланових підручників, методичних розробок і посібників. Усі вікові категорії від дошкільнят до професійних спікерів знайдуть тут масу корисної і цікавої літератури, яка не дозволить занудьгувати під час навчання і відкриє усі грані цієї дивної, мелодійної і чарівної мови.

Новітні методичні розробки від провідних видавництв Hueber, Klett-Langenscheidt, Cornelsen побудовано відповідно до всіх прогресивних вимог, озброєно сучасною тематикою і онлайн підтримкою. Ресурсні центри знаходяться на сайтах видавництв і суттєво полегшують процес навчання і викладання для всіх, хто крокує в ногу з часом і не любить його гаяти, як і належить прихильникам німецького напрямку. Всі посібники схвалені Міністерством освіти і науки України, мають відповідні грифи і відповідають санітарно-гігієнічним вимогам до друкованої продукції. Багато з курсів змодельовані таким чином, щоб в процесі навчання студент автоматично готувався до міжнародних іспитів від інституту Гете. Приєднуйтеся до когорти тих, хто вже почав розкривати для себе таємниці цієї дивовижної, співучої мови і долайте бар’єри в спілкуванні!

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?