Пошук
UA | RU

Виберіть підкатегорію

Підручники з іспанської

Codigo ELE 1 Cuaderno de ejercicios Codigo ELE 1 Cuaderno de ejercicios

Edelsa

330 грн.

Codigo ELE 1 Libro del alumno + CD-ROM Codigo ELE 1 Libro del alumno + CD-ROM

Edelsa

790 грн.

Codigo ELE 1 Libro del profesor + Audio CD Codigo ELE 1 Libro del profesor + Audio CD

Edelsa

1 160 грн.

Codigo ELE 2 Cuaderno de ejercicios Codigo ELE 2 Cuaderno de ejercicios

Edelsa

330 грн.

Codigo ELE 2 Libro del alumno + CD-ROM Codigo ELE 2 Libro del alumno + CD-ROM

Edelsa

790 грн.

Codigo ELE 2 Libro del profesor + Audio CD Codigo ELE 2 Libro del profesor + Audio CD

Edelsa

1 160 грн.

Codigo ELE 3 Cuaderno de ejercicios Codigo ELE 3 Cuaderno de ejercicios

Edelsa

330 грн.

Codigo ELE 3 Libro del alumno + CD-ROM Codigo ELE 3 Libro del alumno + CD-ROM

Edelsa

820 грн.

Codigo ELE 3 Libro del profesor+Audio CD Codigo ELE 3 Libro del profesor+Audio CD

Edelsa

1 250 грн.

Codigo ELE 4 Cuaderno de ejercicios Codigo ELE 4 Cuaderno de ejercicios

Edelsa

265 грн.

Codigo ELE 4 Libro del profesor+Audio CD Codigo ELE 4 Libro del profesor+Audio CD

Edelsa

990 грн.

Colega 1 (pack) Colega 1 (pack)

Edelsa

980 грн.

Підручники з іспанської

Багатоманітна і превалююча

Давайте поговоримо про другу за ступенем розповсюдження мову на планеті. Другу, після китайської. Мовою, якої розмовляють 460 мільйонів людей, різних віросповідань і культурних світоглядів. Справа стосується, звичайно, іспанської мови. Не англійської, як могло спасти на думку спочатку, а про цього яскравого і найдавнішого представника романської групи мов, який охоплює масу країн і кілька частин світу.

Існує безліч діалектів і різновидів цієї мови в Іспанії, Америці, Африці, але визнаним універсальним абсолютом, звичайно ж, вважається класична мова, стандартизована Іспанської Королівської академією.

Популярність і необхідність вивчення іспанської мови зростає з кожним днем. Тому в нашій інтернет-вітрині ми зібрали найцікавіші зразки навчальних посібників і курсів від найвідоміших видавництв. Курси для будь-якого віку допоможуть ознайомитися зі специфічною фонетикою і лексикою, надбати корисні навички комунікації і володіння мовою. Новітні методичні розробки містять посилання на сайти видавництв, які наповнені корисною інформацією для викладача, додатковими ресурсами для студента і тестами для контрольної та само-перевірки.

Результативність і якість засвоєного матеріалу можна визначити за допомогою збірників тестів, які допоможуть підготуватися до іспитів, згідно визнаним міжнародним стандартам Diploma de Español. Ці посібники укомплектовані аудіозаписами вимови іспаномовців, зібраними в різних точках земної кулі. Спеціалізовані школи, в яких викладається іспанська мова, і студенти філологічних спеціальностей вищих навчальних закладів можуть використовувати ці збірники для тренінгів і різноманітних факультативів.

Викладачів і вчителів можуть зацікавити не лише стандартні навчальні курси, а й матеріали з фонетики і мистецтва публічного виступу. А також збірники з країнознавства, яких у порівняльній формі проводиться знайомство читача з трьома головними осередками іспанської мови: Іспанією, Аргентиною, Мексикою. Культура, географія, мистецтво цих країн постануть перед студіюючим, і змусять черговий раз переконатися в правильності вибору мови, що вивчається.

Для тих, хто вже знайомий з іспанською мовою на належному рівні і бажає зміцнити свої знання, ми можемо порадити низку посібників для заглиблення у специфіку діалогічного говоріння, аудіювання та семантики виразів, для роботи з документами і діловим листуванням, для вдосконалення акцентуації, ритму, інтонації мовлення.

З дивовижною і довгою історією, ця мова – динамічна, експресивна, багатолика, і не зважаючи на те, що містить багато консервативних елементів, – приваблює досить вільною побудовою та композиційною формою. Іспанську вчити легко і приємно!

Приймаємо всі види оплати

Приватбанк Visa Mastercard Maestro
Вверх
Хочете, ми Вам зателефонуємо?
Хочете, ми Вам зателефонуємо?