BRIGHT IDEAS STARTER CLASS BOOK

BRIGHT IDEAS STARTER CLASS BOOK

На складі
Рейтинг:

На складі 361
361 грн.


Основні характеристики Всі характеристики
Кількість годин: 90-120
Рівень складності: A0 / A1+
Видавництво: Oxford University Press
Автори: Cheryl Palin, Mary Charrington, Charlotte Covill, Sarah Philips, Katherine Bilsborough, Steve Bilsborough, Helen Casey
Вік: початкова школа

Семирівневий курс англійської мови, який надає всі необхідні ресурси для гнучкого навчання і підготовки до успішної здачі екзаменаційного оцінювання, а також за допомогою ігор і завдань допоможе учням розвинути необхідні в 21 столітті навички.

Курс Bright Ideas пропонує користувачам наступне: особливу увагу розвитку навичок читання і письма за допомогою інтерактивного навчання, всебічна підтримка в екзаменаційної підготовки та в розвитку грамотності, використовуючи інноваційний зміст і знайомі для вивчення теми.

У розділі "Big Questions" учням пропонуються можливості для розвитку необхідних в сучасному світі навичок, як критичне мислення. Зміст курсу демонструє зв'язок між класними заняттями і "реальним світом", а будь-який прояв особистої думки за допомогою комунікації заохочується.

Завдяки новим захоплюючим ресурсам і завданням, які легко адаптувати під будь-який принцип викладання, навчальний комплект з друкованих та цифрових ресурсів буквально кидає виклик традиційним методам викладання.

Метод, заснований на дослідженнях, які сприяють розвитку комунікативних навичок, критичного мислення, креативності та вміння співпрацювати.

Концепція онлайн-ігор і захоплююча схема в форматі блогинга стимулює розумові процеси учнів і спонукає їх на роботу з ідеями і змістовним контекстом.

Завдання і матеріали для всебічної екзаменаційної підготовки та навчальним планом від Cambridge English Qualifications забезпечують учням впевненість в успішній здачі іспитів.

Зручний у використанні повний комплект цифрових ресурсів надає користувачам широкий спектр відеоматеріалів, анімаційних історій і інтерактивний пакет інструментів для роботи в класі, які дозволять учням отримати максимум користі від навчання.

Навчальна програма в режимі онлайн (для рівнів 1-6) надає учням гри для скачування і завдання, які зможуть мотивувати учнів використовувати англійську мову за межами класних занять.

Кількість годин
Кількість годин
90-120
Рівень складності
Рівень складності
A0 / A1+
Видавництво
Видавництво
Oxford University Press
Автори
Автори
Cheryl Palin, Mary Charrington, Charlotte Covill, Sarah Philips, Katherine Bilsborough, Steve Bilsborough, Helen Casey
Вік
Вік
початкова школа
Компоненти
Компоненти
Class Book, Activity Book, Teacher's Pack, Class CD

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами